Monitör Minor Türkiye İçin Yasal Uyarı

 

Monitor minor’ün yer aldığı web sitesinde tanıtım ve özelikleri yapılan yazılım sadece ebeveynlerin reşit olmayan çocuklarını ahlaki kurallar düzeyinde gözlem altında bulundurabilmeleri ve koruyabilmeleri için hazırlanan bir telefon dinleme programıdır, bunun dışındaki kullanımlar için Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre suç sayılacağından dolayı web sitemiz aracılığı ile de kesinlikle onaylanmadığını yazılı olarak belirtmiş bulunmaktayız.

Monitor Minor yazılımının kullanımı ile ilgili olarak; uygunsuz kullanımın gerçekleştiği tüm durumlarda (tehdit, şantaj, özel hayatın gizliliğini ihlal ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak vs.) oluşabilecek yasal sorumluluk sadece yazılımın kullanıcısına aittir. Satıcıya, programı satın alanın hukuk dışı kullanımına ilişkin hiçbir şekilde herhangi bir sorumluluk yüklenemez.

Monitor Minor sitesinde tüm özellikleri kullanımla alakalı (tehdit, şantaj, özel yaşam gizliliğini ihlal ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak vs.) gibi yasal olmayan bir amaç için kullanmak içinde bulunduğumuz Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde kesinlikle suçtur, bunu asla aklınızdan çıkarmayın. T.C yasalarına göre suç sayılacağını unutmayınız.

 

Yasal Uyarı

Telefon dinleme ve izleme yazılımlarının gizli bilgi vermesi amacıyla kullanıldığından dolayı kullanımına ilişkin ilgili ülke içerisinde yasalarda yürürlükte olan bütün kanunları anlamak ve bunlara uymak bu yazılımların sahiplerinin sorumluluğundadır. Web sitemizde konusu geçen Monitor Minor  yazılımını kullanacağınız amacın yasal olup olmadığı hakkında herhangi bir şüpheniz varsa bu yazılımı kullanmadan önce mutlaka bir hukuk bürosundan hukuki danışmanlık hizmeti alın. Bu yazılımı yüklemek ve / veya satın almak amacıyla, bulunduğunuz ülke içinde yer alan, geçerli olan tüm ilgili kanunlara uygun olarak kullanacağınızın garantisini vermiş olup, beyan etmiş olursunuz. Diğer kişilerin SMS mesajlarına & diğer telefon aktivitelerine bağlanmak ve/veya ilgili telefon yazılımının bilgisi ve yazılı izinleri olmadan başka kişilerin telefonlarına yüklemek Türkiye Cumhuriyeti’nde yasa dışı bir aktivite olarak sayılır. Web sitesinde tanıtımı yazılan casus programlarına bağlı herhangi bir kötüye kullanma veya zarardan dolayı web sitemiz herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük almamaktadır. Ülkesindeki kanunlara ve kurallara uymak yazılımın son kullncısı olan kişinin yükümlülüğündedir. Sitemizde bahsi geçen ya Monitor Minor’ü yüklemek ve / veya satın alma işlemini gerçekleştirmek niyetindeyseniz tüm şartları kabul etmiş olursunuz. Monitor Minor sitesinde  tanıtılan telefon dinleme programı ürün ve teknolojinin kullanımına bağlı herhangi bir yasa dışı  faaliyetlerden yükümlü olamaz. Program, 3. kişiler için ihlal edecek şekilde elektronik haberleşmelere sızmak veya bunları önlemek gayesiyle asla kullanılamaz. Telefon dinleme ve gizli dinleme Türkiye Cumhuriyeti başta olmak üzere hemen hemen dünyanın neresinde olursanız olun yasa dışı bri aktivitedir. Web sitemiz hiçbir şekilde bu sorumluluğu üstlenmez. Sorumluluk kesinlikle yazılım yüklenen cihaz sahibine aittir. Bu ürünlerin / teknolojilerin amaçlanan kullanımı üzerinde geçerli olan kanunların tefsiri için hukuki danışmanlık almak kişilerin kendine özgü olan münhasır yükümlülüğünde yer almaktadır.

 

 

Yasal Sözleşme

Yasal olarak uygun yetkinizin olmadığı bir mobil cihaz veya başka bir ürün üzerine bu yazılımı yüklemek çoğu durumda ihlal kabul edilir ve çoğu durumda cihazın kullanıcılarına izlendiklerini bildirmek zorunda kalırsınız. Cihaz size ait değilse eğer uygun izinler yoksa bu yazılımı aygıta yüklemek federal, eyalet veya ülkenizin yasalarına aykırı davranmış olursunuz ve bu içinde bulunduğunuz ülkenizde kesinlikle bir suçtur.

Web sitemiz olarak kesinlikle yasadışı amaçlar için kullanılan yazılımın kullanımına onay vermemekteyiz. Böyle bir tesbitin durumunda ise hiçbir şekilde teknik destek de vermemekteyiz. Telefon izleme ve dinleme programı yazılımını satın almak, indirmek isterseniz aşağıda yer alan maddeleri kabul etmiş sayılırsınız.

  1. Yazılımın üzerinde yüklü olduğu telefonun veya cihazın yasal sahibi olduğunuzu ve/veya size cihazın sahibi tarafından telefonu, içeriğini takip edebileceğiniz yönünde yazılı açık bir şekilde izin hakkı vermesi gerektiğini biliyor ve kabul ediyorsunuz.
  2. Size ait olmayan veya üzerinde yasal olarak izleme iznine sahip olmadığınız bir cihazın üzerine sitemizde bahsi geçen yazılımı yüklerseniz bu kullanım ülkenizin yasaları tarafından yasadışı olarak kabul edilir. Bu gibi herhangi bir durumda, var olan yasaların izin verdiği ölçüde kanunları uygulamak ile yükümlüyüz.
  3. Sitemizde bahsi geçen ilgili yazılımı tüm ilgili yasalar ve kanuni diğer kısıtlamalar ile uyumlu olacak bir şekilde kullanabilmek için gerekli olan, bulunduğunuz coğrafi bölgenizdeki tüm yerel, eyalet, federal ve ülke yasaları hakkında bilgi sahibi olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Sizin bulunduğunuz bölgede bir cihaz üzerinde, cihazın sahibi olup olmamanız fark etmeksizin, bu cihazdaki verilerin takibini yapmak kanunlara aykırı olabilir. Hiçbir koşulda herhangi bir kişiyi veya o kişiye ait herhangi bir cihazı bu kişiye önceden bu faaliyetinizi açık bir şekilde anlatmadan, o kişinin bilgisi olmadan izlemeyeceğinizi kesinlikle kabul etmiş olursunuz.