Monitor Minor Fiyat Seçenekleri

 

Monitor Minor telefon dinleme programları arasında en kapsamlısı ve en yoğun özelliklerle donanımlı olanıdır. Monitor Minor programının distribütörlüğünü yapmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Bu sayede daha fazla kişiye ulaşarak telefon takip sistemini kullanmak isteyen değerli müşterilerimize daha kolay ulaşmaktayız. 2 dakikaya yakın bir zaman içinde kurulan programla her şeyin kontrolünüzde olmasını istemez misiniz?

Aklınızdaki şüphelere uzun bir süreliğine dur dedirtebilecek bir program olan Monitor Minor yazılım programı için aylık, 3 aylık, 6 aylık, 12 aylık aktivasyon kontrol panelleri ile satışa sunulmaktadır.

 

*******ŞOK ŞOK ŞOK KAMPANYA FİYATLARI*******

 

  • 1 aylık lisans aktivasyon anahtarı satın almak isterseniz 189 TL
  • 3 aylık lisans aktivasyon anahtarı satın almak isterseniz 349 TL
  • 6 aylık lisans aktivasyon anahtarı satın almak isterseniz 549 TL
  • 12 aylık lisans aktivasyon anahtarı satın almak isterseniz 749 TL

 

1 aylık lisans aktivasyon anahtarı satın almak isterseniz 189 TL

 

Monitor Minor’ün harika özelliklerini kullanmak için belki aklınızdaki soru işaretlerinin giderilmesi adına 1 ay kendiniz için deneme süresi olarak kullanılabilir. Belki sizin yeterli süre 30 günlüktür. Telefon takip programı ile 1 aylık satın alma işleminden sonra lisans süresinin dolumunun ardından ya da henüz bitmeden tekrar satın alma işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Tüm veriler aktif olan kullanıcılarda 3 ay boyunca saklanabilmektedir. Lisans bittiyse de pasif olan kullanıcılarda 3 gün süre ile tüm veriler saklanabilmektedir. Verilen süre içerisinde aktivasyon anahtarı almayan müşterilerin verileri kayıt dosyalarından silinir, geri dönüşü asla olmamaktadır. Bu yüzden lisans anahtarı biter bitmez aktifleştirmek isteyen müşteriler zaman kaybetmeden işlemleri gerçekleştirmeliler. Monitor Minor hesabı için abonelik anahtarı alıp kontrol paneline ekleyerek Monitor Minor’ü kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

3 aylık lisans aktivasyon anahtarı satın almak isterseniz 349 TL

 

Monitor Minor telefon dinleme programının eşsiz özelliklerinden yararlanmak için 3 ay boyunca kullanma hakkınız bulunmaktadır. Lisans süreniz dolmadan veya dolduktan hemen sonra yenileme yapmazsanız 3 gün içinde müşteri verileri silinir, kayıtlar devre dışı bırakılır. Bu yüzden lisans sürenize dikkat edip, dilediğiniz sürede kullanma şekline özen göstermelisiniz. Monitor Minor telefon dinleme programları içerisinde en kapsamlıdır ve belirtilen sürede kullanıldığı zaman tüm detayların kayıtlarını size verilen özel kontrol panelinizden takip edebilirsiniz.

 

6 aylık lisans aktivasyon anahtarı satın almak isterseniz 549 TL

 

Monitor Minor casus programları içerisinde en kapsamlı ve en detaylı olanıdır. Distribütörlüğünü yaptığımız bu ürünler alakalı her zamana olumlu geri dönüşler siz değerli müşterilerimiz tarafından bizlere sık sık yapılmaktadır. 6 ay boyunca satın almış olduğunuz Monitor Minor telefon dinleme programını detayları ile tüm özelliklerle birlikte kullanabilir, lisans süresi dolmadan veya dolduktan sonra 3 gün içerisinde tekrar almak yenilemek isterseniz satın alma işlemini gerçekleştirmeniz gerekir. Yoksa tüm müşteri verileri anında silinir. Bu yüzden lisans süresine dikkat edilmeli, yeniledikten sonra aktivasyon anahtarınızı kontrol panelinize ekleyerek Monitor Minor programını kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

12 aylık lisans aktivasyon anahtarı satın almak isterseniz 749 TL

 

Monitor Minor telefon dinleme programı ile 12 ay boyunca eşsiz tüm özelliklerden yararlanabilirsiniz. 1 yıl boyunca kullanımdan sonra lisans sürenizin sona ermesinden sonra yenilemek isterseniz abonelik anahtarını alıp, size sunulan kontrol paneline bu anahtarı ekleyerek Monitor Minor casus programını kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Satın alma işlemlerini gerçekleştirmek için iletişim bölümünden bize ulaşabilir, tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz.